פרפקשן - בית ספר לבניית ציפורניים ברחובות

קורס לבניית ציפורניים

קורס בניית הציפורניים בליווי מצדה אליהו, מנכלית ובעלים של בוטיק PERFECTION עם וותק של 14 שנים בתחום ההוראה מצדה הובילה להצלחה מאות תלמידות שכיום הן שם דבר!

 

עם כל סוגי הבנייה וג'לים הקיימים בתחום של בית ספר PERFECTION  למקצועות היופי , מעניק לתלמידות שפע הזדמנויות לתרגול ותעסוקה מובטחת. בקורס מלמדות מיטב המורות והמדריכות של התחום בפיקוח אישי שלמצדה אליהו, מייסדת רשת PERFECTION ומומחית בינלאומית למקצועות היופי.

 

ייחודיות:

קורס בניית הציפורניים היחיד בארץ המבטיח לבוגריו עבודה ברשת  המובילה את תחום היופי בישראל.  הקורס מתבצע בכיתות לימוד מפוארות ונערך בקבוצות של בין 4-6 בנות בכדי לאפשר  יחס אישי לכול תלמידה לפי הצרכים שלה.

 

התרגול מתבצע כבר מהשיעור הראשון וניתנת הזדמנות לכול תלמידה לתרגל טיפולים עם לקוחות אמתיים ולהתמודד עם מצבים שונים, בליווי מדריכה מקצועית, עם כול סוגי המניקור, הבנייה והג'ל הקיימים בתחום. 

 

שעות התרגול והאימון המשולבות בקורס בניית ציפורניים הן בלתי מוגבלות ומכינות את התלמידות להצלחה בעולם הקריירה. בית הספר פועל ומאפשר לכול תלמידה להתקדם בקצב שלה ולהגיע לפרקטיקה לחיזוק הביטחון, ככול שיידרש.

 

תעודות:

תעודת הסמכה בינלאומית בתחום בניית הציפורניים ואמנות הג'ל המאפשרת להשיג עבודה בכול מקום בארץ ובעולם. התעודות הינן באישור התמ"ת

 

התמחות:

לימוד של בניית ציפורניים ברמה הגבוה ביותר.למידת  הדרך הנכונה והמקצועית ביותר לביצוע בניית ציפורניים אופנתית ובטיחותית כאחד . שיטות הבניה והג'ל הנלמדות בקורס  מוכיחות את עצמן בהצלחה בשטח. 

 

לימוד ותרגול מניקור ג'ל ובניית ציפורניים ברמה המקצועית ביותר תוך שילוב שיטות עבודה חדשניות ומודרניות ועבודה עם המוצרים והמכשירים העדכניים ביותר המפחיתים את הצורך בסיכונים.

 

מסלול הלימודים בקורס בניית הציפורניים של PERFECTION מועשר ומותאם במיוחד לצרכי הענף המשתנים.הקורס מאפשר יציאה מידית לעבודה הן כשכירה והן כעצמאית.

 

מקצועות בניית הציפורניים נחשבים למבוקשים ביותר בארץ ובעולם ומבטיחים פרנסה ופיתוח קריירה בענף רווחי ונחשק במיוחד.

נושאי הלימוד בקורס:

 

העור

*אפידריס

*דרמיס

*היפודרמיס

 

אנטומיה של כף היד

*מניעת דלקות גידים ותנוחות עבודה נכונות.

 

אנטומיה של הציפורן

*גדילת הציפורן

*עיוותי הציפורן

*הציפורניים -מבנה,פגיעות ודרכי הטיפול.

 

מבוא לבקטריולוגיה

*גידול ורביה של חיידקים 

*הגוף וחיידקים

*נבגים

 

חיטוי ועיקור

*חיטוי

*עיקור

*חומרי חיטוי 

 

מניקור

*עיסוי יד

*הכנת כלי עבודה

 

בעיות קוסמיות שכיחות

 *שבירות 

*אובדן צבע

 

עזרים לבניית ציפורניים

*טיפסים

*תבניות

*אבקת אקריל 

*פריימר 

*ממיס טיפס

*פצירות ובלוקים

*שמן 

*מכחול

 

שיטות בנייה למינהם

*אקריל

*טבילה

*משולבת

*בנייה בגל 

 

עם הסיוע של המומחים שלנו, כל תלמידה יכולה להיות המצטיינת הבאה!