פרפקשן - קורס עיצוב גבות

קורס עיצוב גבות

קורס עיצוב ושיקום הגבות בליווי מצדה אליהו מנכלית ובעלים של בוטיק PERFECTION עם וותק של 14 שנים בתחום ההוראה מצדה הובילה להצלחה מאות תלמידות שכיום הן שם דבר!

 

עם כל סוגי עיצוב הגבה ושיטות מריטה בתחום של בית הספר PERFECTION  למקצועות היופי, מעניק לתלמידות שפע הזדמנויות לתרגול ותעסוקה מובטחת . בקורס מלמדות מיטב המורות והמדריכות של התחום בפיקוח אישי של מצדה אליהו,

מייסדת רשת PERFECTION ומומחית בינלאומית למקצועות היופי.

 

ייחודיות: 

קורס עיצוב ושיקום הגבה היחיד בארץ המבטיח לבוגריו עבודה ברשת  המובילה את תחום היופי בישראל.  הקורס מתבצע בכיתות לימוד מפוארות ונערך בקבוצות של בין 4-6 בנות בכדי לאפשר יחס אישי לכל תלמידה לפי הצרכים שלה.

 

התרגול מתבצע כבר מהשיעור הראשון וניתנת הזדמנות לכול תלמידה לתרגל טיפולים עם לקוחות אמתיים ולהתמודד עם מצבים שונים, בליווי מדריכה מקצועית.

 

שעות התרגול והאימון המשולבות בקורס עיצבו ושיקום הגבה הן בלתי מוגבלות ומכינות את התלמידות להצלחה בעולם הקריירה. בית הספר פועל ומאפשר לכול תלמידה להתקדם בקצב שלה ולהגיע לפרקטיקה לחיזוק הביטחון, ככול שיידרש.

 

תעודות:

תעודת הסמכה בינלאומית בתחום בניית הציפורניים ואמנות הג'ל המאפשרת להשיג עבודה בכול מקום בארץ ובעולם. התעודות הינן באישור התמ"ת

 

התמחות:

לימוד של עיצוב הגבה ושיקום מבלי לשבור את השערה, הקפדה על טכניקה נכונה,והתאמת גבה למבנה הפנים.