פרפקשן - שיטות שיזוף

שיטות שיזוף

פרפקשן הינו בוטיק לשיזוף מקצועי בעל וותק של 17 שנות נסיון בתחום השיזוף. בבוטיק פרפקשן בחרנו עבור קהל המשתזפים את מיטת השיזוף בעמידה הטובה החדשנית והאמינה ביותר בעולם.

הדגם החדש והמתקדם ביותר בנישת השיזוף הסולרי בעולם, סולריום טורבו!

 

לשיזוף עמוק ומהיר ביותר בעולם אצלנו בפרפקשן אין פשרות! הכל אצלנו מבוצע בסטנדרטים האסתטיים הגבוהים ביותר ותוכנית שיזוף אישית ניתנת לכל לקוח ע"פי סוג העור ורגישותו.

 

המקלחון שיזוף מעניק ללקוח/ה את האסטיות המירבית והנוחות לשיזוף אחיד ומושלם תוך 12 דקות בלבד. למיטה מערכת סאונד אופטימאלית ומערכת אוורור אשר מעבירה את השיזוף בנעימות ורוגע.

 

כיצד אני משתזף?

הדרך של העור להגן על עצמו מפני קרני השמש היא השיזוף. חשיפה לקרני UVB ממריצה את תאי המלנין העולה מעל פני שכבת העור העליונה (התהליך אורך כ-48 שעות) חשיפה לקרני ה- UVA מחמצנת את המלנין שהגיע לשכבת העור העליונה ויוצרות את גוון העור השיזוף.

 

האם השמש טובה לגופנו מלבד בניית גוון שיזוף?

כולנו זקוקים לאור השמש כדי לייצר ויטמין D3 החשוב לחיזוק העצמות. ישנם גם מחקרים אשר מראים כי לשיזוף קשר ישיר בהשפעה על יעילות חילוף חומרים, לחץ דם ורמת כולסטרול, אבל נראה כי ההשפעה הרבה ביותר של השיזוף היא על מצב הרוח שלנו, השיזוף גורם לנו להיות שמחים יותר, מלאי מרץ ומשמש כמרפא מצוין להפגת מתח ועייפות.

 

האם ניתן להשתזף במיטת שיזוף במהלך הריון?

במהלך הריון נשים מייצרות הורמון עם השפעה ליצירת פיגמנטציה בעור. לכן רצוי שלא להחשף לשמש במשך ההריון.

 

מהי תוכנית שיזוף נכונה?

לאחר קביעת סוג העור ובחירת מיטת השיזוף יש לבנות תוכנית שיזוף, תוכנית שיזוף מורכבת משלב ראשון של בניית גוון שיזוף כהה ואחיד ושלב שני שימור ותחזוקה של גוון השיזוף.

 

האם כדאי להתקלח לפני או אחרי השיזוף?

מכיוון שסבון משפיע על השמנים הטבעיים של העור, אנו ממליצים כנגד מקלחת או אמבטיה עם סבון ממש לפני השיזוף, אין שום בעיה להתקלח לאחר השיזוף.

 

למשך כמה זמן מחזיק השיזוף על פני העור?

תהליך הסרת תאים מתים מעל פני העור והיווצרות תאים חדשים אורך כ- 28 יום, לכן גוון השיזוף יכול להחזיק עד כ- 28 יום, בכדי לשמור על גוון כהה לאורך זמן.יש להגיע למיטת השיזוף אחת לשבוע עד 10 ימים.

 

מה זה בכלל שיזוף בהתזה?

שיטת שיזוף אשר פותחה מתוך צורך להגן על בריאות העור משיזוף שאינו מבוקר. נעשה ע"י טורבינת אויר + אקדח שיזוף ייחודי בעל לחץ אויר המאפשר שיזוף תוך 2 דקות. שיזוף הנוצר באמצעות תמיסה ייחודית שמרכיביה DHA - חומר טבעי המופק מסוכר,  גליצרין - חומר אשר מצוי בקנה סוכר, התמיסה מחמצנת את השכבה העליונה של העור השיכבה הקרנית (תאים מתים). החומרים בעלי רשיון של משרד הבריאות הישראלי והFDA האמריקאי. מומלץ ע"'י רופאי עור.

 

למי מיועד השיזוף?

השיזוף מיועד לכל אותם אנשים השומרים על בריאותם מפני סכנות השמש. כמו כן התוצאות המיידיות מאפשרות לקהל לקוחות כדוגמת חתנים כלות, דוגמנים/ות וכיו"ב להשתזף שיזוף בריא בעל גוון חום מהמם מבלי לשרוף זמן ואת עצמם בשמש הקטלנית. 

 

מהם הכללים לפני השיזוף?

1. יש להתרחץ לפני השיזוף, רצוי מאוד לעשות פילינג גוף על בסיס סבון, לא שמן זאת בכדי להסיר תאי גוף מתים.

2. מומלץ להסיר שערות לפני הטיפול.

3. לפני השיזוף אין למרוח קרם גוף, לחות,בושם ודאודורנט.

4. יש להגיע בלבוש קליל ונוח, חשוב שלא יהיה צמוד וכפכף פתוח.

 

לכמה זמן השיזוף מחזיק מעמד? 

בין 14 – 10 ימים דבר אשר תלוי בקצב חילוף התאים המשתנה מאדם לאדם. כמו כן יש בהחלט חשיבות רבה לסוג המכונה ואיכות החומר וכן להוראות שיש לבצע לפני ואחרי השיזוף.למי שלא חווה מומלץ ביותר!זהירות, מאוד קל להתמכר למראה שזוף וזוהר ... 

 

מהם הכללים לאחר השיזוף?

1. לא להתרחץ כ לפחות -8 שעות לאחר הטיפול

2. יש להימנע מפעילות ספורטיבית או כל פעילות הגורמת להזעה בשעות הראשונות.

3. במקלחת הראשונה נשטפים שאריות צבע שלא נקלטו בגוף. (יש לציין שהגוף סופג את חומר ההתזה בדיוק כפי שנדרש לו והשאר יורד במקלחת)

4. רצוי למרוח שמן לאחר כל רחצה וזאת בכדי לשמור על השיזוף לאורך זמן.

5. במהלך התקופה בה המטופל שזוף, מומלץ להתנגב לאחר כל רחצה בטפיחות ולא בשפשוף, אין  להשתמש בליפה, פילינג או ספוג רחצה כל זמן שההתזה על הגוף.

6. ניתן לרכוש שמן מיוחד השומר ומסייע לשמור על שיזוף לאורך זמן.